İptal ve İade

İptal ve Ürün İade

İade Koşulları

https://www.cafeslimresmi.com/ web sitesi üzerinden satın alınan ürünlerden memnun kalınmaması durumunda 7 gün içerisinde iptal ve iade aşağıdaki şartlar doğrultusunda gerçekleşecektir. Alınan ürünün hiçbir şekilde tahribat olmaması ve kullanılmaması gereklidir.

İade edilecek ürün

Hasar görmemiş ve paketi açılmamış olmalıdır.

Ürün ile birlikte gönderilen orjinal fatura ve ürün eksiksiz olarak gönderilmelidir.

Satın alan kişi ürünü hiçbir şekilde kullanılmadan sağlam bir şekilde gönderilmekle yükümlüdür.

Ambalajı hasar görmüş yada bozulmuş farklı müşteriler tarafından alınmayacak şekle gelmiş satılabilme özelliğini kaybeden ürünlerin iadesi yapılmamaktadır. Ayrıca iade edilecek ürünü gönderirken iade sebebinizi belirten bir not iletmeniz gerekir. Ürün tüm aksesuarları ile birlikte tam olarak gönderilmelidir.

Ürünü satın alan kişinin ürünü satın aldığı andaki şekliyle geri iade yapması gerekmektedir. Ayrıca herhangi bir şekilde kullanım durumu söz konusu oldu ise ürünün ticari değerini ödemekle yükümlüdür. Ürünün iade edilmesi sırasında ürünün yapısında yada aksesuarlarında meydana gelecek olan hasarların sorumluluğu iade işlemini yapan müşteriye aittir.

Kargo ücreti müşteri tarafından ödenmelidir. Ürün eksiksiz ve hasarsız olarak iade edilerek kargoya teslim edilmelidir.

Siparişimi iptal etmek istiyorum

Ürününüz henüz kargoya verilmediyse ürün iptali için internet sayfamızda yer alan iletişim telefonunu arayarak danışmanlarımıza iptal taleplerinizi bildirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri danışmanlarımız ürün iptali için gerekli işlemleri yapacaktır. Para iadesi en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

Hatalı kusurlu ürünü iade etmek istiyorum

Satın aldığınız ürünün sorunlu hasarlı, eksik, bozuk yada darbeli olarak size ulaşması durumunda internet sayfamız üzerinden “[email protected]” mail destek adresine iade talebinizi belirten bir e-posta göndermeniz gerekmektedir. “0850 303 4232” numaralı çağrı merkezini arayarak da taleplerinizi bildirebilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Danışmanlarımız sizlere hızlıca destek verebilmek için büyük bir titizlikle çalışmaktadır.

Puan: 5.00/5. 1 puan.
Lütfen bekleyiniz...
Uzman Danışma Hattı